نمایش دادن همه 4 نتیجه

خط چشم

خط چشم مایع کالاس، قلمی مویی دارد که بلند است و به کشیدن خط چشمی صاف و بدون عیب کمک زیادی خواهد کرد. رنگ خط چشم مویی کالاس مشکی است و باعث می شود رنگ چشم شما روشن ‌تر از چیزی که هست به نظر آید و به ‌زیبایی چشم‌ ها افزوده گردد. همچنین دارای نوک اپلیکاتوری بسیار نرم و روان و پوشش قوی است که نه تنها ضرري براي پوست ندارد بلکه در آن از بهترين مواد اوليه‌ ي آرايشي استفاده شده است که توسط کارشناسان قابل تایید می باشد.

مداد ابرو

مداد ابروی کالاس در هفت رنگ اصلی با تن مشکی و قهوه‌ای رنگ وجود دارد و دارای بافت نرم و دوام بالایی است که همین نرمی و روانی آن باعث شده تا حتی افراد مبتدی نیز به راحتی بتوانند از آن برای کشیدن خط ابرویی زیبا استفاده کنند و نگران ریزش آن در زیر ابروی خود نباشند.

مداد چشم بادوام

مداد چشم با دوام کالاس بافتی کرمی و نرم دارد که برای ایجاد یک خط چشم طبیعی و یکدست ساخته شده است و زیبایی منحصر به فردی به چشم می بخشد. همچنین با داشتن خاصیت ضد آب و مقاومت در برابر تعریق و رطوبت، ماندگاری بالایی دارد؛ لذا دیگر لازم نیست نگران پخش شدن و یا ریزش آن در زیر چشمان خود باشید.

مداد چشم چوبی

مداد چشم چوبی کالاس، دارای فرمول منحصر به فرد، بافت نرم و رنگ فوق العاده مشکی است که به راحتی قابل استفاده می باشد. همچنین در ترکیبات آن هیچ گونه اسانس و عطری وجود ندارد، لذا استفاده از آن به هیچ وجه ایجاد حساسیت نمی کند و با دوام و ماندگاری بالایی که دارد در تمام طول روز بدون این که ریخته یا پاک شود، جلوه ای زیبا به چشمان شما می بخشد.