در حال نمایش 4 نتیجه

خط چشم

خط چشم مایع کالاس، قلمی مویی دارد که بلند است و به کشیدن خط چشمی صاف و بدون عیب کمک زیادی خواهد کرد. رنگ خط چشم مویی کالاس مشکی است و باعث می‌شود رنگ چشم شما روشن‌تر از چیزی که هست به‌نظر آید و به ‌زیبایی چشم‌‌ها افزوده گردد. همچنین دارای نوک اپلیکاتوری بسیار نرم و روان و پوشش قوی است که نه‌تنها ضرري براي پوست ندارد بلکه در آن از بهترين مواد اوليه‌‌ي آرايشي استفاده شده است که توسط کارشناسان قابل تایید می‌باشد.

مداد ابرو

مداد ابروی کالاس در هفت رنگ اصلی با تن مشکی و قهوه‌ای رنگ وجود دارد و دارای بافت نرم و دوام بالایی است که همین نرمی و روانی آن باعث شده تا حتی افراد مبتدی نیز به‌راحتی بتوانند از آن برای کشیدن خط ابرویی زیبا استفاده کنند و نگران ریزش آن در زیر ابروی خود نباشند.

مداد چشم بادوام

مداد چشم با دوام کالاس بافتی کرمی و نرم دارد که برای ایجاد یک خط چشم طبیعی و یکدست ساخته شده است و زیبایی منحصر به فردی به چشم می‌بخشد. همچنین با داشتن خاصیت ضد آب و مقاومت در برابر تعریق و رطوبت، ماندگاری بالایی دارد؛ لذا دیگر لازم نیست نگران پخش شدن و یا ریزش آن در زیر چشمان خود باشید.

مداد چشم چوبی

مداد چشم چوبی کالاس، دارای فرمول منحصربه‌فرد، بافت نرم و رنگ فوق‌العاده مشکی است که به‌راحتی قابل استفاده می‌باشد. همچنین در ترکیبات آن هیچ‌گونه اسانس و عطری وجود ندارد، لذا استفاده از آن به هیچ‌وجه ایجاد حساسیت نمی‌کند و با دوام و ماندگاری بالایی که دارد در تمام طول روز، بدون این‌که ریخته یا پاک شود، جلوه‌ای زیبا به چشمان شما می‌بخشد.