در حال نمایش 6 نتیجه

برنزر کالاس

برنزر کالاس محصولی با بافتی کرمی و بسیار روان، جهت افزایش درخشندگی و براقیت آرایش می‌باشد که به دلیل وجود رگه‌‌های طلایی ریز در ترکیبات خود هاله‌‌ای بسیار زیبا روی صورت نمايان می‌كند. به‌علاوه با ایجاد نمایی درخشان برروی استخوان گونه، ابرو و بینی، موجب جلب توجه بیننده به این نواحی شده و آرایش را گیراتر نمایش می‌دهد. برنزر کالاس به خوبی جذب پوست می‌‌شود و پوشش‌دهی بالایی دارد.

پایه براق صدفی کالاس

پایه براق کالاس دارای شفافیت و درخشندگی صدفی مانند است که به پوست زیبایی خاصی می‌بخشد و قبل و بعد از آرایش قابل استفاده می‌باشد. مقداری از این پایه آرایش باعث پوشش سایه‌‌ها و سیاهی چهره می‌گردد که حتی بدون آرایش نیز صافی و روشنایی پوست را به دنبال دارد. پایه براق صدفی کالاس باعث آب‌رسانی به پوست شده و آن را برای آرایش آماده می‌کند.

پنکک دوکاره

پنکک دو کاره کالاس با فرمول خاص خود برای انواع پوست خشک و چرب مناسب است و با بافتی نرم و مخملی که دارد از برق زدن پوست جلوگیری کرده و نمایی مات و بی عیب نقص برروی چهره ایجاد می‌کند. ساختار این پنکک به‌گونه‌ای است که رطوبت مورد نیاز پوست را فراهم می‌کند. همچنین در ساختار خود حاوی ضدآفتاب SPF15 بوده و از پوست در مقابل اشعه‌های آفتاب محافظت می‌نماید. این پنکک کالاس هیچ‌گونه حساسیتی را در پوست ایجاد نخواهد کرد.

رژگونه

رژگونه پودری کالاس با بافت لطیف خود، جلوه‌ای طبیعی و جذاب به چهره شما می‌بخشد. این محصول دارای رنگدانه‌های طبیعی بوده و با پوشانندگی و تنوع رنگی بالای خود، پاسخگوی هر نوع سلیقه‌ای است. این رژگونه، نرم کننده و رطوبت‌رسان سطح گونه بوده و ضمن حفظ رطوبت پوست، با جلوگیری از خشکی آن، چهره شما را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد. برس مخصوص این رژگونه به راحتی به گونه‌های شما حالت داده و زیبایی منحصر‌به‌فردی به چهره می‌بخشد.

کرم پودر

کرم پودر کالاس دارای بافت سبک و نرم و ضد آفتاب برای محافظت از پوست می‌باشد و به دلیل داشتن خاصیت آب‌رسانی و وجود مرطوب‌کننده قوی در ترکیبات آن، حتی برای پوست‌های خشک نیز بدون نیاز به استفاده ازمرطوب کننده، قابل استفاده است. همچنین این محصول در برابر تعریق مقاوم بوده و پوشش‌دهی فوق العاده و دوام بالایی بر‌روی پوست دارد؛ لذا دیگر نیازی به استفاده از پنکک برای ثابت کردن آرایش وجود ندارد. لازم به ذکر است که کالاس در فرمولاسیون این کرم پودر از هیچ‌گونه مواد معطری استفاده نکرده است، بنابراین باعث ایجاد التهاب و حساسیت در پوست نخواهد شد.

موس کرمی

کرم موس کالاس نه‌تنها پوست را چرب نمی‌کند، بلکه با پوشش‌دهی فوق العاده بالا، ظاهر پوست را بسیار یکدست نشان می‌دهد. این محصول ساختار سبکی دارد و منافظ پوست را مسدود نمی‌کند، همچنین رنگدانه‌های ریز آن، پوششی طبیعی، نرم و صاف را به پوست می‌بخشد که برای مدت زمان طولانی ماندگار خواهد بود. موس کرمی کالاس علاوه‌بر این‌که مانع از براق شدن پوست و ماسیدگی موس می‌گردد، با حفظ طراوت پوست؛ هیچ‌گونه حساسیت و آسیبی برای پوست ایجاد نخواهد کرد و برای آرایش روزانه بسیار مناسب است.